SPSVD Jistebnice

MTB Kukle

19.6. se konal závod v maratonu horských kol v Kuklích u Tálína.

Počasí bylo od ranních hodin doslova tropické, někteří se museli hned ráno namočit v místním rybníku.

Od 8 hodin začala registrace nejmenších, která díky časomíře (Klárka a Sváťa) proběhla bez problémů👍 od 10hodin začal závodní program odrážedel, děti si krásné závodní ráno určitě užily.

Kvůli horkému počasí mnozí zvolili kratší trasu, proto jsme na té dlouhé měli pouze jedno zastoupení a to byl Pavel Lehocký, který po dvou kolech, která byla zřejmě náročná, bohužel odstoupil.

Na krátké trase se objevili v našich barvách Zdenda Tomeček, Franta Hynšt, Láďa Bubla a další..

Zdendy rozhodnutí jet krátkou trasu nás velice překvapilo.

Po startu jsme mohli sledovat, jak Zdenda bojuje, protože nestartoval úplně z prvních pozic, ale po dvou kolech jsme viděli, že si i s touhle situací umí poradit a obsadil krásné 4.místo v celkovém pořadí na krátké trase!!!!. Výsledky na Maraton.cz

GS MTB MARATON JISTEBNICE 2024

Vážení sportovci a sportovkyně, rádi bychom Vás srdečně pozvali na 25. ročník GS MTB MARATON JISTEBNICE 2024,který se uskuteční dne 24.srpna 2024 v sobotu. Veškeré

Číst více »

Cunkovák 2024

Vážení sportovci a sportovkyně, rádi bychom Vás srdečně pozvali na 54. ročník Cyklistického závodu do vrchu CUNKOV, který se uskuteční dne 24. července 2024 (středa).

Číst více »

Silvestrovský běh 2023

Vážení přátelé sportu a pohybu, rádi bychom Vás srdečně pozvali na další, tentokráte již 41. ročník Silvestrovského běhu, který se uskuteční v Jistebnici v neděli