SPSVD Jistebnice

MTB XC Tour de Bechyně 2020

V sobotu19.9.2020 se startoval již 8. ročník závodu MTB XC Tour de Bechyně. Na startu bylo klidno, počasí bylo polojasné s teplotou kolem +19°C. Na trať se vydalo čtyřicet závodníků a z toho sedm naších.

V kategorii Muži 18-39 let, kde se jelo 5 okruhů, nejlépe dojel na 5. pozici Marek Zika. Jako 8. dojel Pondělíček Patrik.

V kategorii Muži 40 let a více si pro třetí místo dojel Hynšt František. Na 7. místě se umístil Bubla Ladislav, který zvítězil ve své kategorii.

Následovala poslední skupina Junioři a ženy, kteří jeli tři okruhy. Tuto kategorii ovládl a zvítězil s náskokem dvou minut Hynšt Štěpán.

Jako 4. a zároveň 3. ve své kategorii dojela Klára Šafaříková. Hned za ní na 5. / 4. pozici ve své kat. dojela Bára Macháčková.

Perfektní práce všech jezdců.

Blahopřejeme a držíme palce na další skvělé výsledky.

Více novinek a fotky najdete na webu:

Sdílejte příspěvek na:

Autor novinky

Přečtěte si krátké informace.

Poslední novinky kuriozity závody výsledky

BikeCamp 2023

Tento rok jsme opět uspořádali pro naše dětské členy letní soustředění na horolezecké chatě v Písku, tentokráte již 4 ročník. Pro účastníky, kteří s námi

Číst více »

GS MTB MARATON JISTEBNICE 2023

Vážení sportovci a sportovkyně, rádi bychom Vás srdečně pozvali na 24. ročník GS MTB MARATON JISTEBNICE 2023,který se uskuteční dne 12.srpna 2023 v sobotu. Veškeré

Číst více »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.