SPSVD Jistebnice

MTB XC Tour de Bechyně 2020

V sobotu19.9.2020 se startoval již 8. ročník závodu MTB XC Tour de Bechyně. Na startu bylo klidno, počasí bylo polojasné s teplotou kolem +19°C. Na trať se vydalo čtyřicet závodníků a z toho sedm naších.

V kategorii Muži 18-39 let, kde se jelo 5 okruhů, nejlépe dojel na 5. pozici Marek Zika. Jako 8. dojel Pondělíček Patrik.

V kategorii Muži 40 let a více si pro třetí místo dojel Hynšt František. Na 7. místě se umístil Bubla Ladislav, který zvítězil ve své kategorii.

Následovala poslední skupina Junioři a ženy, kteří jeli tři okruhy. Tuto kategorii ovládl a zvítězil s náskokem dvou minut Hynšt Štěpán.

Jako 4. a zároveň 3. ve své kategorii dojela Klára Šafaříková. Hned za ní na 5. / 4. pozici ve své kat. dojela Bára Macháčková.

Perfektní práce všech jezdců.

Blahopřejeme a držíme palce na další skvělé výsledky.

Více novinek a fotky najdete na webu:

Sdílejte příspěvek na:

Autor novinky

Přečtěte si krátké informace.

Poslední novinky kuriozity závody výsledky

Silvestrovský běh 2023

Vážení přátelé sportu a pohybu, rádi bychom Vás srdečně pozvali na další, tentokráte již 41. ročník Silvestrovského běhu, který se uskuteční v Jistebnici v neděli

Číst více »

KVKM Jistebnice navštívil Písek

23.9.2023 navštívili členové naší velocipedistické divize SPSVD, KVKM Jistebnice cyklistickou událost, pořádanou Klubem velocipedistů Písek. Přidali jsme se k našim kamarádům z Písku a mohli

Číst více »

Poslední huštění 2023

Vážení cyklisté, příznivci cyklistiky a kamarádi, dne 21.10.2023 se koná tradiční Poslední huštění v Jistebnici k příležitosti zakončení letošní cyklistické sezóny. Přijďte s námi naposledy

Číst více »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.