SPSVD Jistebnice

MTB XC Tour de Bechyně 2020

V sobotu19.9.2020 se startoval již 8. ročník závodu MTB XC Tour de Bechyně. Na startu bylo klidno, počasí bylo polojasné s teplotou kolem +19°C. Na trať se vydalo čtyřicet závodníků a z toho sedm naších.

V kategorii Muži 18-39 let, kde se jelo 5 okruhů, nejlépe dojel na 5. pozici Marek Zika. Jako 8. dojel Pondělíček Patrik.

V kategorii Muži 40 let a více si pro třetí místo dojel Hynšt František. Na 7. místě se umístil Bubla Ladislav, který zvítězil ve své kategorii.

Následovala poslední skupina Junioři a ženy, kteří jeli tři okruhy. Tuto kategorii ovládl a zvítězil s náskokem dvou minut Hynšt Štěpán.

Jako 4. a zároveň 3. ve své kategorii dojela Klára Šafaříková. Hned za ní na 5. / 4. pozici ve své kat. dojela Bára Macháčková.

Perfektní práce všech jezdců.

Blahopřejeme a držíme palce na další skvělé výsledky.

Více novinek a fotky najdete na webu:

Sdílejte příspěvek na:

Autor novinky

Přečtěte si krátké informace.

Poslední novinky kuriozity závody výsledky

Plán dětského týmu na rok 2023

Dobrý den a ahoj, posíláme plán aktivit dětského týmu pro rok 2023. Naší hlavní činností  pro tento rok jsou pravidelné tréninky, účast na závodech Jihočeského

Číst více »

První huštění 2023

Vážení cyklisté, příznivci cyklistiky a kamarádi, dne 25.3.2023 se koná tradiční První huštění v Jistebnici k příležitosti zahájení letošní cyklistické sezóny. Přijďte s námi nahustit

Číst více »

Sportovní ples v Jistebnici

Vážení sportovci a sportovkyně, rádi bychom Vás pozvali na sportovní ples, který se bude konat 11.2.2023 v Jistebnici. Tuto akci pořádají sportovní spolky v Jistebnici:

Číst více »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.