SPSVD Jistebnice

Pozvánka na Silvestrovský běh 2022.

Vážení přátelé sportu a pohybu,

rádi bychom Vás srdečně pozvali na 40. ročník Silvestrovského běhu, který se uskuteční v Jistebnici dne 31. prosince 2022.

Běh se koná v okolí krásnych jistebnických vrchů a nabízíme dvě trasy o délce 14,2 km nebo 6 km. Pro nejmenší běžce máme připraveny dětské závody, takže si můžou vychutnat atmosféru běhu společně s rodiči.

Registrace je možná přes naše webové stránky spsvd.cz nebo přímo na místě v den konání od 8:30 ráno. Startovné je stanoveno na 200 Kč pro dospělé a zdarma pro děti.

V cíli na Vás čeká občerstvení, takže si můžete vychutnat poslední hodiny roku s přáteli a rodinou. Samozřejmostí je i vyhlášení vítězů a ceny pro nejlepší běžce.

Těšíme se na Vás a přejeme Vám příjemný zážitek při běhu a skvělý začátek nového roku!

S pozdravem,

Pořadatelský tým SPSVD Jistebnice

Sdílejte příspěvek na:

Autor novinky

Přečtěte si krátké informace.

Poslední novinky kuriozity závody výsledky

Plán dětského týmu na rok 2023

Dobrý den a ahoj, posíláme plán aktivit dětského týmu pro rok 2023. Naší hlavní činností  pro tento rok jsou pravidelné tréninky, účast na závodech Jihočeského

Číst více »

První huštění 2023

Vážení cyklisté, příznivci cyklistiky a kamarádi, dne 25.3.2023 se koná tradiční První huštění v Jistebnici k příležitosti zahájení letošní cyklistické sezóny. Přijďte s námi nahustit

Číst více »

Sportovní ples v Jistebnici

Vážení sportovci a sportovkyně, rádi bychom Vás pozvali na sportovní ples, který se bude konat 11.2.2023 v Jistebnici. Tuto akci pořádají sportovní spolky v Jistebnici:

Číst více »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.